Ventilatsiooniseade Mitsubishi Electric VL-100U5-E

Ventilatsiooniseade Mitsubishi Electric VL-100U5-E

Soojusvahetiga ventilatsiooniseade VL-100U5-E.

Värske õhk ruumis aastaringselt

Puuduliku ventilatsioonisüsteemiga majad sunnivad meid tihti ruume tuulutama. Tuulutamisega sisse tulev õhk on talvel külm ning vajab soojendamist. Probleemi lahendamiseks on Mitsubishi Electricu tootevalikus kompaktne ventilatsiooniseade, mis võimaldab ruumis õhuvahetust ning sissepuhutava õhu soojendamist.

Lossnay VL-100U5-E ventilatsiooniseade muudab õhu puhtaks ja värskeks, taaskasutades kuni 75 % soojusenergiast. Kõrge kasuteguri tagab patenteeritud soojusvaheti, mis välistab sulatamise vajaduse ja kannab väljatõmmatavast õhust sissepuhke õhule üle tunduvalt suurema osa energiat kui traditsiooniline soojusvaheti.

VL-100U5-E parandab sisekliimat tunduvalt, sest vähendab CO2 kontsentratsiooni ruumis. Lisaks eemaldab suitsu ja muud lõhnad ning vähendab hallituse tekkimise riski. Allergiaprobleemide korral võib seadmele tellida õietolmufiltri.

Lihtne paigaldada

VL-100U5-E paigaldamine võtab aega vaid mõned tunnid. Tarnekomplektis olevad ventilatsioonitorud sobivad seinapaksusele 50-550 mm. Paksemate seinte jaoks on lisavarustusena pikendustoru. Seade on varustatud 1 m pikkuse 230 V toitejuhtmega.

Tehnilised andmed

Hind: 550 €

Hind ei sisalda paigaldust.

PDF