Ärihooned ja KÜ-d

Pakume korteriühistutele, ärihoonetele ja laohoonetele lahendusi olemasoleva küttesüsteemi renoveerimiseks või täiendamiseks erinevate soojuspumpade abil. Võimalik on süsteemi kaasata õhksoojuspumbad, õhk-vesi soojuspaumbad, maasoojuspumbad ning konditsioneerid. Kuna iga objekt nõuab erinevat lähenemist, ei ole siin välja toodud hindu. Võtke meiega ühendust ja koos leiame parima lahenduse Teie majale.

Mõned näited:

Korterelamute küttekulusid ja ka tarbevee soojendamise kulusid saab soojemal talvel ning kevadel ja sügisel (tarbeveel ka suvel) märgatavalt vähendada kõrge kasuteguriga töötava õhk-vesi soojuspumba abil. Olemasolev kütteallikas, olgu ta siis kaugküte, õli-, tahke- või elektiküte, jääb reservi ja leiab kasutust külmema ilma korral, kui soojuspumba kasutegur langeb.

Laohoonete küttekulusid saab vähendada õhk-õhk soojuspumba abil. Sõltuvalt hoone suurusest paigaldatakse üks või mitu õhk-õhk soojuspumpa. Kõrgemates ja suuremates ruumides võib kasutada tavaliste seinamudelite asemel riputatavaid laekassette ja kanalimudeleid, millised võimaldavad õhku paremini suunata ja ei vaja kinnitamiseks seina. Lisaks madalamatele kasutamiskuludele on sellise küttesüsteemi väljaehitamise kulud reeglina väiksemad keskküttesüsteemi väljaehitamisest. Samuti on süsteem paindlik, võimaldades seadmeid kasutada või välja lülitada vastavalt küttevajadusele ja kütet vajavale ruumi osale. Boonusena jahutamise võimalus.

Küsimuste tekkimisel võtke meiega julgesti ühendust:


info (ät) kodukliima.ee

www.kodukliima.ee

Lugupidamisega

Kodukliima Grupp OÜ